Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»
Склад циклової комісії зі спеціальності :
Люльчик В.О. – завідувач технічного відділення, кандидат сільськогосподарських наук;
Качановський О.І. – заступник директора з виробничої роботи, викладач-методист;
Бусленко Г.М. – викладач вищої категорії, викладач-методист;
Русіна Н.Г. – викладач вищої категорії, викладач-методист, кандидат педагогічних наук;
Малимон С.С. - викладач вищої категорії, викладач-методист;
Петрова О.М. - викладач вищої категорії, магістр;
Кийко Н.М. – викладач вищої категорії, магістр;
Кушнірук О.М. – викладач першої категорії, магістр;
Лагоднюк Р.А. – викладач першої категорії, магістр;
Рудько О.М. – викладач другої категорії, магістр;
Лютко М.Г. – викладач, завідувач лабораторії інформаційних технологій в землевпорядкуванні.
Моцнюк В.Ю. – старший лаборант НПЦ із землевпорядкування;
В час розвитку земельної реформи продовжує зростати попит на спеціалістів з землевпорядкування, особливо молодших спеціалістів, підготовку яких здійснює ВСП «РК НУБіП України» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Молодші спеціалісти з землевпорядкування володіють знаннями та вмінням застосовувати сучасні геоінформаційні технології під час проведення землеустрою, здійснювати контроль за раціональним використанням та охороною земель, виконувати топографо-геодезичні роботи, розробляти документи на право власності та право користування землею.
За рейтингом навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України відділення посідає перше місце серед 23 навчальних закладів, що випускають техніків-землевпорядників.
Випускники землевпорядники ВСП «РК НУБіП України»продовжують навчання відповідно до ступеневої освіти в межах навчальних науково-виробничих комплексів з Національним університетом «Львівська політехніка» та Національним університетом водного господарства та природокористування (м. Рівне).
Суспільству потрібна творча особистість, здорова фізично та морально, яка здатна приймати рішення в будь-який ситуації. Мета гуманітарної освіти - знайти, підтримати, розвинути людину в людині: студент-спеціаліст-фахівець-порядна людина. Саме цими проблемами переймаються викладачі, які всі свої сили, знання, вільний час віддають студентам. А як наслідок - добрі традиції, які самі студенти передають з року в рік від старших випускних курсів до новачків. Яскраве студентське свято на відділенні „Ми - землевпорядні таланти", яке проводиться два рази на рік: - до презентації груп нового набору та до Дня землевпорядника України, розкриває таланти: вокальні, танцювальні, гумористичні, художні, спортивні. Для обміну інформацією зі студентами та викладачами інших навчальних закладів, активізації самостійної роботи молодших спеціалістів та підвищенню якості і ефективності навчального процесу створений інтернет-сайт землевпорядного відділення www.npcz-rivne.ucoz.ua.
